WATCHES

İki Sokak Sanatçısından İki Yeni Hublot Saat

Hublot sanatçılarla işbirliğine giderek iki yeni model yarattı.

Sokak sanatçılarıyla saat firmalarının arası son zamanlarda oldukça iyi. Bunun en son örnekleri Hublot’dan geldi. Sokak sanatçıları Hush ve Tristan Eaton’ı bir araya getirerek her yıl düzenlediği Hublot Loves Art in Miami sanat etkinlikleri haftasını kutladı. Hollywood film endüstrisinin zirvede olduğu West Coast anlayışının sembolü olan Hush, Fame’i temsil ediyor. Eaton da, pek çok büyük servetin doğduğu yer olan New York’un Financial District bölgesindeki East Coast’un zihniyetini benimseyerek Fortune’u temsil ediyor. Sanatçılar, “temsil ettikleri” yakadan aldıkları benzersiz anlayışlarını yansıtıyor.

Hublot Spirit of Big Bang West Coast Ceramic Black and White

Batı Yakası için Siyah Beyaz Bir Hublot

Eserleri Los Angeles’ın çeşitli bölgelerinde bulunan Hush, Hublot için, ilham kaynağı Hollywood ikonları olan Spirit of Big Bang West Coast Ceramic Black and White’ı tasarladı. Bu saat West Coast “Fame”i temsil ediyor ve karışık ortamlı çok renkli kolaja sahip kasa arkasına işlenmiş siyah ve beyaz kadın portresiyle kendini gösteriyordu. Saat, beyaz seramik bezelli iskeletleştirilmiş bir kadrana, başka bir deyişle “Aerofusion”a sahip. Hush’ın freskleri Los Angeles’ın alışveriş bölgesi Melrose’da, şehrin merkezinin sanat bölgesinde, Batı Hollywood’daki gösterişli sokaklarda ve Santa Monica’da okyanus kenarında bulunuyor.

Doğu Yakası için Bronz Alaşımlı Bir Hublot

Tristan Eaton’ın saati Classic Fusion Bronze, matlaştırılmış bronz ve cilalanmış altın kaplama aplikeleriyle East Coast “Fortune” u ve özellikle de New York’un Financial District bölgesinin simgesi olan Bronz Boğa heykelini temsil ediyor. Kasanın arka kısmı, boğa, para işareti ve Wall Street tabelası imajını bulunduran bir Wall Street temasını gösteren bir motif karışımına sahip. Tristan’ın en ikonik duvar resimleri New York’ta bulunuyor. Bunların arasında Audrey Hepburn in Little Italy, Brooklyn’in Coney Adası’nda bulunan “The Monster Within”, Soho’da Mulberry ve Lafayette arasında bulunan “Big City of Dreams” ve şehir merkezinde Hublot’nun bu sanatçıyla yaptığı ilk koleksiyonun ilham kaynağı olan “Liberty” var.

Hublot Classic Fusion Bronze

 

 

Tags: Hublot, Saat, Sokak Sanatı, Bronz, Seramik, Miami

  • Paylaş:

AYNI KATEGORİDEKİ YAZILAR