WATCHES

Erkek Arkadaşınız Sevgililer Günü’nde Bu Saati İstiyor

Çünkü her erkeğin gerçekten düzgün tasarıma ve kaliteli mekanizmaya sahip bir saate ihtiyacı vardır.

Vacheron Constantin’in retro-modern yeni modeli, 1956 yılında lanse edilen ikonik 6073’ün çağdaş bir yorumu. İlhamını tarihi bir modelden alan, bir o kadar da çağdaş olan koleksiyon, modern ve rahat şıklığın temsilcisi. 

Haftanın günleri, tarih ve güç rezervi göstergeleri bulunan, çelik veya pembe altın versiyonlarıyla FIFTYSIX Day-Date.

Kurulduğu yıl olan 1755’ten bu yana kesintisiz olarak üretim yapan dünyanın en eski Cenevreli saat üreticisi Vacheron Constantin, koleksiyonerlerin ve saat tutkunlarının kalbinde farklı bir yere sahip. Firma, FIFTYSIX adlı koleksiyonla tarihinde yeni bir sayfa açıyor. Bu bir dönüm noktası çünkü 1956 yılına ait tarihi bir modelden esinlenilerek yaratılan FIFTYSIX, seçkin saatçiliğin kapılarını tüm saat severlere açıyor.

Pembe altın ve çelik versiyonları bulunan, ayın safhaları göstergeli ve daimi takvim özellikli FIFTYSIX Complete Calendar.

Tarih göstergeli, çelik ve pembe altın seçenekleri bulunan FIFTYSIX Self-winding.

İsmi ve tarihi 6073 referanslı simgesel modeli anımsatıyor; ancak, yeniden yorumlanan çizgileri onu farklı kılıyor. Ayrıca, 6073’ün diğer bir özelliği, Vacheron Constantin’in 1950’lere ait her modelinde rastlanan, kadran klasisizmiyle cüretkâr kasa kontrastının mükemmel uyumu... Öyle bir model ki, geleneğe olan saygı ile yenilikçiliğe olan eğilimin mükemmel birlikteliğini gözler önüne seriyor.

 

Tags: Vacheron Constantin, Mekanik Saat, Otomatik mekanizma, İsviçre Saati, Saat, FIFTYSIX

  • Paylaş:

AYNI KATEGORİDEKİ YAZILAR