TOYS 4 BOYS

Land Rover Discovery Bir Telefon Olsaydı

Aslında oldu. İlhamını Land Rover Discovery’den alan yeni Land Rover Explore akıllı telefon hem çok şık hem de her koşulda mükemmel çalışıyor.  

Land Rover Discovery kadar sağlam ve güvenilir bir telefon istemez miydiniz? Land Rover ve Britanyalı telefon üreticisi Bullitt Group tarafından geliştirilen Land Rover Explore her türlü maceraya ve daha fazlasına hazır bir telefon. Güçlü 4000mAh pil, GPS navigasyon özelliği 5 inç HD ekran üzerinde sürekli aktif halde iken bile 24 saat dayanıyor. Kaza testlerinde 1.8 metre yüksekten düşse de zarar görmeyen telefon, tatlı ya da tuzlu sudan, çok sıcak ya da çok soğuk havalardan, nem, termal şok ve sarsıntılardan etkilenmiyor. Bu özellikleri sayesinde şiddetli sağanaklarda, çamurlu yollarda bile iletişim güvenliğinizi sağlıyor.  

Android işletim sistemi kullanan telefonun açılış ekranında, cihazın sensorlarına bağlı kişiselleştirilebilir bir gösterge tablosu bulunuyor. Bu şekilde hava şartları ve diğer verilere hızla ulaşabiliyorsunuz. HD ekran parlak güneş ışığında bile net görüş sağlıyor, ayrıca eldivenle ya da elleriniz nemliyse bile kullanabiliyorsunuz. Telefon bütün Land Rover otomobil aplikasyonlarıyla da uyumlu.

Land Rover Explore 26 Nisan’dan itibaren 649 avro fiyatla satışa çıkacak. Web sitesinde telefonu yakından inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

 

Tags: Akıllı Telefon, Analog, Cep Telefonu, Dokunmatik Ekran, Substitute PhoneLand Rover Explore, Land Rover Discovery SUV, Land Rover, Akıllı Telefon

  • Paylaş:

AYNI KATEGORİDEKİ YAZILAR