K-NEWS

Montegrappa’dan Eğlenceli Yazılar için Merry Skull

Gülümseyen kurukafa deyince aklınıza sadece iskeletor mu geliyor yoksa ?

Sabit ve anlamsız gibi görünse de keyifli bir gülümseme: kafatası genellikle korkuyu çağrıştırsa da, gülen kafatası korsanların Jolly Roger bayrağından heavy metal gruplarının logolarına, askeri birlik yamalarına kadar birçok şeyde hakim, hoş ve ironik bir figür. Bu figür aslında insan anatomisi hakkında çok şey söyler. Üzerini kaplayan dokulardan arındırıldığında çıplak kafatası yüzünde bir gülümsemeyle donup kalır.

Montegrappa, kafatasının neşeli yönlerini kutlayan yeni model Merry Skull ile Fortuna Skull serisini genişletti. Dolma kalem, bilyeli kalem ve tükenmez kalemden oluşan üç popüler formatta sunulan yeni model Merry Skull’ın cazibesi, her yazı stilini kucaklayacak. Ucunda yer alan Montegrappa’nın sekizgen filigran motifiyle dolma kalem hem kartuşla hem de konvertörle besleniyor.

Merry Skull, saten gümüş ya da doğal bakır şeklinde çalışılan yeni metal yüzeyiyle Fortuna kalem dünyasında yenilikçi bir yaklaşım katıyor. 

Bu yeni yüzeye uygulanan dekoratif Merry Skull deseni, gövde üzerindeki çok sayıda gülümseme ile kapak üzerindeki büyük kafatası tasarımıyla kontrast gravürlerin yer aldığı bir Montegrappa spesiyalitesi.

 

Tags: Montegrappa, İtalyan, Kalem, Dolmakalem, Merry Skull, Kafatası, Fortuna Skull

  • Paylaş:

AYNI KATEGORİDEKİ YAZILAR