K-NEWS

Casusların Tercihi de BMW 7 Serisi

Jennifer Lawrence’ın aksiyon dolu casus filmi Red Sparrow’da canlandırdığı Rus casus Dominika Egorova da BMW 7 Serisi’ni tercih ediyor. 

Red Sparrow, yönetmen Francis Lawrence’ın geçtiğimiz kış Londra, Bükreş ve Viyana’da çektiği yeni nesil Hollywood casus filmi. 2 mart’ta dünyada gösterime girecek olan filmin başrolünde, son yıllarda özellikle izleyicinin sevgilisi aktris Jennifer Lawrence var. Kabul edelim ki aksiyon filmleri kendisine yakışıyor. Jeremy Irons, Joel Edgerton, Charlotte Rampling, Matthias Schoenaert filmin diğer ünlülerini teşkil ediyorken bir ünlü daha var ki ondan bahsetmezsek eğer kadro büyük bir stardan eksik kalır: BMW 7 Serisi.

BMW 7 Serisi filmin önemli sahnelerinde Lawrence’ın canlandırdığı önce balerinken vahim bir kaza sonucu sonradan kariyerini casusluk üzerine kuran Dominika’ya eşlik ediyor. Dominika, yetiştirildiği gizli okul Sparrow School’a götürülürken karlı Rusya topraklarını BMW 7 Serisi’nin BMW xDrive akıllı dört teker sürüş sistemi sayesinde sorunsuz aşıyor. Bu sahne aynı zamanda onun hayatındaki bir dönüm noktasına işaret ediyor: Geçmişini geride bırakarak, gizemli ve heyecan verici bir geleceğe doğru gidiyor Dominika.

Red Sparrow aslında BMW 7 Serisi’nin ilk oyunculuk deneyimi değil. Daha önce 1997 yılında Tomorrow Never Dies isimli James Bond filminde BMW 750iL oynamıştı. BMW, James Bond ve Görevimiz Tehlike filmlerinin muhakkak içinde bulunuyor. Beyazperdenin en cazibeli oyuncularından birisini 2 Mart’ta gösterime girecek Red Sparrow’da izlemeyi unutmayın.

 

Yazı: Kemal Can

 

Tags: Red Sparrow, BMW 7 Serisi, James Bond, Tomorrow Never Dies, Beyazperde, Sinema, Film

  • Paylaş:

AYNI KATEGORİDEKİ YAZILAR