FASHION

Must de Cartier Güneş Gözlükleri ile Parlayın

Hep parlayan güneş değil biraz da siz olun istiyorsanız dikdörtgen ve panto formunda tasarlanmış bu güneş gözlüklerine şans tanıyın.

Cartier, deri ve pilot gözlük modellerinin ardından birbirinden estetik iki yeni modeli daha Must de Cartier Koleksiyonu’na ekledi. Yeni modeller, kabartma aksesuarlar, her iki cam yanında da bulunan C de Cartier logosu ve Cartier’nin sıra dışı imzasıyla tamamlanıyor. Panto formundaki güneş gözlüklerinin cam kenarları, modern ve parlak çelik aksesuarlarla süslendi. Hem değerli hem de birbirine zıt özellikleri ortaya çıkartan koleksiyon, doğal materyallerle bir araya geldiğinde güçlü bir ifade yaratıyor.

Koleksiyonun renk yapısını, Virginia’da bulunan Amerikan lale ağacının harika yapısının özü oluşturuyor. Güneş gözlüklerinin ön kısmı, el yapımı özel tahta materyellerin bir araya getirilmesiyle oluşturuldu ve renkleri ortaya çıkarmak üzere verniklenmiş. Son dokunuş ise elle parlatma işlemiyle tamamlanarak, ahşaba saten bir parlaklık ve ipeksi bir his verilmiş. Kullanılan doğal malzemeler, bu koleksiyonda her detaya farklı bir karakter kazandıran derinliği ve çeşitli tonları sağlıyor. 

 

Tags: Cartier, Must de Cartier, Güneş Gözlüğü

  • Paylaş:

AYNI KATEGORİDEKİ YAZILAR